Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

На початку цього року, депутат Київради від фракції «Самопоміч» Сергій Харчук направив своє депутатське звернення до Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Виконавчого органу Київської міської ради, щодо незручності від існування торгівлі на перетині пр. Перемоги, 73/1 та вул. Кулібіна у Святошинському районі Києва.

З легкої руки, департамент виконав волю депутата, та закрив ярмарок, не дивлячись на те, що він входив до адресного переліку сезонних ярмарків столиці. Депутат «Самопомочі» аргументував своє рішення тим, що нібито до нього надійшла велика кількість скарг місцевих мешканців, які невдоволенні проведенням ярмарку.

Департамент виконав волю депутата
Департамент виконав волю депутата
Департамент виконав волю депутата
Департамент виконав волю депутата

Навіть, якби такі скарги і були, то перш ніж закривати ярмарок, треба було би провести громадські слухання і почути думку громади з цього приводу а не діяти на власний розсуд. Ба більше, не погоджуючись з рішенням депутата, активісти, протягом лише одного дня, зібрали 1700 підписів місцевих мешканців за відновлення ярмарку. Місцеві розповідали, що з рішенням Харчука не погоджується навіть його донька та колишня дружина, які живуть неподалік від ярмарку. Деякі переконані, що депутат «Самопомочі» діяв лише в інтересах супермаркету розташованому поряд, якому ярмарок створював шалену конкуренцію.

Якщо депутат Сергій Харчук з чимось не погоджується, то хоча б нехай викладе ті «багаточисельні» звернення місцевих мешканців щодо закриття ярмарку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ