Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Земельна комісія Київради злила питання щодо метро «Героів Дніпра».

18 жовтня мешканці Оболоні прийшли на земельну комісію з вимогою зупинити скандальне будівництво ТРЦ «Оазис», що загрожує станції метро «Героїв Дніпра». Місцеві мешканці повідомили депутатам, що протокол про проведення громадських слухань щодо зведення над станцією метро «Героїв Дніпра» торговельного комплексу, який з’явився на сайті мерії, є сфальшованим. Насправді більшість оболонців через малі розміри актової зали були вимушені проводити слухання на подвір’ї школи і проголосували за зупинення скандального будівництва.

На жаль, більшість депутатів Київради показали своє справжнє ставлення до киян, коли не підтримали пропозицію свого колеги, депутата Київради Святослава Кутняка. Вона полягала в тому, щоб міський голова Віталій Кличко, маючи відповідні повноваження, відкликав містобудівні умови та зупинив скандальне будівництво.

Не хоче підставлятися й голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексій Кудрявцев. До нього офіційно звернувся народний депутат Юрій Левченко, але керівник ДАБІ досі не зміг відповісти, з якого дива його контора видала дозвіл на будівництво ТОВ «Єлікон ЛТД» за відсутності землі під забудову.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ