Оксана Сироїд і Сергій Гусовський засвітилися на служінні у пастора-шахрая Володимира Мунтяна.

Сироїд і Гусовський на служінні у пастора Мунтяна

Звичайно, депутати «Самопомочі» можуть сказати, що не дивляться телевізор і не користуються Інтернетом, а тому не знають, що всі протестантські церкви в Україні відхрестилися від горе-пастора, бо вважають його справжнім шахраєм.

Є і відповідна заява: «…Володимир Мунтян, який очолює релігійну організацію «Відродження», іде тим же шляхом, що і Сандей Аделаджа. Застерігаємо віруючих людей від цих діячів, щоб не бути обдуреними та духовно зруйнованими».

На відео нардеп «Самопомочі» Оксана Сироїд розповідає вірянам, що головне її бажання – це «привести Бога в політику». Очевидно Сироїд раніше відвідувала служіння пастора Сандея Аделаджі, у якого теж була така мрія.

Що ж до керманича київської «Самопомочі» Сергія Гусовського, очевидно, після програшу на мерських виборах Кличку він вирішив піти перевіреним шляхом Черновецього, який активно співпрацював з приятелем Мунтяна Аделаджею.

P.S. Нарешті зрозумів, чому Гусовський не хотів мене слухати, коли я двічі розповідав йому про його однопартійця, депутата Київради Романа Марченка, який незаконно намагається скасувати рішення Київради про створення скверу в центрі Києва та повернути гектар зеленої зони мормонам!

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ