Віталій Дейнега
Віталій Дейнега, засновник проекту «Повернися живим»

Волонтери, які постачають на фронт тепловізори, розкритикували дані ГПУ про замах на Генпрокурора Віктора Шокіна. Про це на своїй сторінці в Facebook пише засновник проекту «Повернися живим» Віталій Дейнега.

«Геніальність двох наших прокурорів не може не вражати. На одного був «замах», причому стріляли через броньоване скло. Навіть через звичайне скло в предмет у приміщенні потрапити практично неможливо. Навіть після потрапляння на одяг куля починає поводитися непередбачувано», – йдеться в повідомленні.

Також Дейнега відкидає версію використання тепловізора під час стрільбі по прокуратурі. «Друга маячня полягає в тому, що ті, хто «здійснював замах» використовували тепловізор. Оскільки «мішень» була за вікном і шторами», – зазначив волонтер. За його словами, тепловізор не працює через вікна та штори. «Він показує температуру скла, може показати ваше теплове відображення, але він ніколи не покаже предмети за склом», – зазначив волонтер.

Як доказ своїх слів Дейнега продемонстрував відео роботи тепловізора, показуючи, що він не показує те, що знаходиться за склом. «Якщо б «фігурант замаху» або генеральний військовий прокурор купили для армії хоча б один тепловізор – вони б такого не бовкнули», – додав волонтер.

Нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що особи, які ввечері 2 листопада обстріляли кабінет генерального прокурора, знали про місце його знаходження в приміщенні Генпрокуратури. Як зазначив Матіос, «куля, яка була випущена, фактично була спрямована прицільно з використанням, напевно, найімовірніше, тепловізора, оскільки всі штори, все ролети, передбачені у вечірній час, – вони були закриті».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, близько 22.00 2 листопада було обстріляно робочий кабінет Генерального прокурора Віктора Шокіна. За словами спікера СБУ Гітлянської, в той момент у кабінеті тривала нарада керівника відомства з його підлеглими. При цьому деталі вона не повідомила. «В результаті обстрілу постраждалих немає. Не постраждав ані Генпрокурор, ані будь-хто інший», – сказала речниця СБУ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ