Ляшко, Хомутиннік
Активісти написали листи з проханням про допомогу армії десяти політикам і депутатам, які задекларували великі статки

Українські волонтери з фонду «Повернися живим» звернулися до народних депутатів і політиків, які задекларували значні статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії, пише Інтерфакс-Україна.

Ініціатори акції пояснили, що в програмах усіх парламентських фракцій міститься пункт про патріотизм і збереження територіальної цілісності. Тож, волонтери хочуть дати можливість нардепам виконати ці пункти.

Засновник фонду Віталій Дейнега написав листа керівнику депутатської групи «Відродження» Віталію Хомутинніку: «На сайті вашої партії зазначено, що вона виступає за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. А як відомо з давніх часів, запорукою цього може бути тільки сильна армія. Ми допомагаємо українській армії від самого початку АТО і просимо вас долучитися».

Волонтер зазначає, що, згідно з е-декларацією, Хомутиннік володіє квартирами загальною площею 806 кв. м, земельними ділянками площею 8 га, 493 млн. грн., а його дохід становить 175 млн. гривень на рік.

«За давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи. Ми пропонуємо вам приєднатися до справи підтримки українського війська та подолання наслідків російської агресії на сході України. Якщо з якихось причин ви не готові надати фінансову допомогу, то можете пожертвувати свій годинник FP Journe Tourbillon Souverain, який разом зможемо продати на відкритому аукціоні. Його оцінна вартість становить 170 тис. дол., що є еквівалентом 60 тепловізорів, 14 реанімобілів з повним обладнанням або 5 квартир у Києві для сімей загиблих в АТО», – зазначає волонтер.

Ініціатор акції надіслав схожі листи з проханням про допомогу армії десяти політикам і депутатам, зокрема, Ігорю Кононенку, Богдану Дубневичу, Ігорю Котвицькому, Олегу Ляшку, Нестору Шуфричу, Олесю Довгому, Сергію Таруті, а також главі МВС Арcену Авакову і меру Харкова Геннадію Кернесу.

Волонтери також обіцяли оприлюднити відповіді політиків і суми пожертвуваних коштів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ