риболовля
Бійців АТО реабілітують за допомогою риболовлі

Волонтери залучають бійців АТО до активного відпочинку на природі та справжнього рибальського азарту, передає телеканал «24».

На околицях Києва зібралися не просто рибалки, а бійці АТО. Хтось проходить реабілітацію після поранення, а хтось уже повернувся з війни. Гостей зустрічають волонтери. Кажуть, приманку для риби приготували особливу. «Потрібно організовувати людей, щоби вони могли між собою спілкуватися. І трошки, як то кажуть, відволіктися від тих думок та того, що вони бачили», – розповідає демобілізований боєць 25-го батальйону «Київська Русь» Ігор Черниш.

Організували відпочинок бійцям професійні рибалки-волонтери. Вже провели з десяток таких заходів. Кажуть, терапія риболовлею дає свої результати. Цьогоріч – це вже остання рибалка. А загалом за літо до риболовлі залучили пів тисячі бійців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за оцінками психологів кожен третій солдат після АТО потребує психологічної допомоги. До слова, що українські військовослужбовці, які в рамках ротації повертаються із зони проведення АТО на сході країни, обов’язково проходять психологічне консультування і тестування. Крім того, найближчим часом у Києві запрацює робоча група у складі американських та українських психологів, які навчать волонтерів допомагати бійцям долати поствоєнний синдром.

Читайте: Незвичайна реабілітація: собаки, коні та бджоли повертають бійців АТО до нормального життя

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ