Волонтери рятують бійців АТО від стресу за допомогою рибальського азарту

риболовля
Бійців АТО реабілітують за допомогою риболовлі

Волонтери залучають бійців АТО до активного відпочинку на природі та справжнього рибальського азарту, передає телеканал «24».

На околицях Києва зібралися не просто рибалки, а бійці АТО. Хтось проходить реабілітацію після поранення, а хтось уже повернувся з війни. Гостей зустрічають волонтери. Кажуть, приманку для риби приготували особливу. «Потрібно організовувати людей, щоби вони могли між собою спілкуватися. І трошки, як то кажуть, відволіктися від тих думок та того, що вони бачили», – розповідає демобілізований боєць 25-го батальйону «Київська Русь» Ігор Черниш.

Організували відпочинок бійцям професійні рибалки-волонтери. Вже провели з десяток таких заходів. Кажуть, терапія риболовлею дає свої результати. Цьогоріч – це вже остання рибалка. А загалом за літо до риболовлі залучили пів тисячі бійців.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за оцінками психологів кожен третій солдат після АТО потребує психологічної допомоги. До слова, що українські військовослужбовці, які в рамках ротації повертаються із зони проведення АТО на сході країни, обов’язково проходять психологічне консультування і тестування. Крім того, найближчим часом у Києві запрацює робоча група у складі американських та українських психологів, які навчать волонтерів допомагати бійцям долати поствоєнний синдром.

Читайте: Незвичайна реабілітація: собаки, коні та бджоли повертають бійців АТО до нормального життя

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ