Блокування мосту через Західний Буг
Блокування мосту через Західний Буг

7 травня шахтарі, вимагаючи повернути борги із заробітної плати, перекрили міст через річку Західний Буг у Волинській області. Про це повідомляє НБН.

«Гірники шахти «Нововолинська №10», яким заборгували зарплату за чотири місяці, перекрили міст через річку Західний Буг у селі Литовижі», – йдеться в повідомленні прес-служби Конфедерації вільних профспілок України. Уточнюється, що керівництво шахти пропонувало перенести акцію на 20 травня, однак гірники вирішили зробити це сьогодні.

«Керівництво підприємства пропонувало не починати безстрокової акції сьогодні, а перенести її на 20 травня… Коли ж поставили цю пропозицію на голосування, за неї підняло руки лише 5 осіб, інші висловилися за перекриття головної транспортної магістралі між Волинською та Львівською областями», – уточнив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України Василь Прадід.

За його словами, гірники блокували рух через міст до 16:00, але акцію проводитимуть щодня, доки їм не віддадуть борги і не забезпечать належне фінансування.

Нагадаємо, в Києві три дні поспіль шахтарі пікетували будівлі органів влади, вимагаючи виплати заробітних плат і розрахунку за поставлене вугілля та електроенергію. 24 квітня голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявив, що на шахтарів після мітингу напали люди кавказької національності, які назвалися представниками «Правого сектора» і Автомайдану.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ