Ріо
Бразилія є лише однією з понад 60 країн світу, де наразі циркулює вірус

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відкинула пропозицію 150 експертів з охорони здоров’я, які закликають розглянути відкладення або зміну місця проведення літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро через поширення вірусу Зіка в Бразилії, пише euronews.

ВООЗ указала в заяві від 28 травня, що немає потреби відтерміновувати або скасовувати змагання, заплановані на період із 5 до 21 серпня.

Позиція ВООЗ: перенесення місця чи часу Олімпіади нічого кардинально не змінює, оскільки Бразилія є лише однією з понад 60 країн світу, де наразі циркулює вірус. Не рекомендовано відвідувати країну лише вагітним жінкам. Решті радять просто захищатися від укусів від комарів та дотримуватися правил безпечного сексу.

Зазначимо, 27 травня у відкритому листі фахівці з більш як 20 країн закликали вдатися до такого кроку «в ім’я суспільного здоров’я».

Очікуються, що сотні тисяч людей з усього світу вирушать до Ріо-де-Жанейро та інших бразильських міст і аеропортів, щоб побачити змагання за участю приблизно 10 тисяч спортсменів.

Читайте: В Україні відсутні комарі-переносники вірусу Зіка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ