Блаттер та Платіні
Блаттер та Платіні

Підозри у корупції не знято. Міжнародна федерація футболу відхилила апеляції президента ФІФА Зеппа Блаттера і президента УЄФА Мішеля Платіні на тимчасове усунення їх від футбольної діяльності.

Термін покарання залишився незмінним – 90 днів, які спливають 8 січня наступного року, пише ВВС. Після рішення апеляційного комітету ФІФА про відмову, Блаттер і Платіні, як очікується, направлять свої справи в Спортивний арбітражний суд. Зазначимо, через чинну заборону Платіні поки що не допускають до виборів нового президента ФІФА, які відбудуться на 26 лютого.

Нагадаємо, комісія з етики ФІФА 8 жовтня відсторонила президента федерації Йозефа Блаттера та його можливого наступника, президента УЄФА Мішеля Платіні, від футболу на 90 днів. Та цей термін можуть продовжити ще до 45 днів. У цей період вони не можуть виступати в ролі керівників ФІФА, представляти організацію на будь-якому рівні, а також брати участь у будь-яких футбольних заходах під егідою ФІФА. Комісія з етики обґрунтувала своє рішення тим, що проти обох функціонерів у Швейцарії триває розслідування, яке розпочалося 25 вересня.

Читайте: Зізнання Блаттера: «Виграш Росією права на чемпіонат-2018 підтасували»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ