Літак
Кількість загиблих громадян України може виявитися більшою

На борту Boeing 737-800, який уночі розбився у російському Ростові-на-Дону, перебувало 8 громадян України. Про це повідомив перший секретар департаменту консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський, пише Інтерфакс-Україна.

З його слів, серед загиблих українців – семеро дорослих та дитина. Ймовірно, що кількість загиблих громадян України може виявитися більшою.

На борту перебували 62 людини: 55 пасажирів і сім членів екіпажу. Не вижив ніхто.

Нагадаємо, літак авіакомпанії FlyDubai, що летів з Дубаї, впав у Ростові-на-Дону в ніч на 19 березня. Він розбився при посадці в умовах поганої видимості в складних метеоумовах.

Boeing 737-800 міг впасти в аеропорту Ростова-на-Дону через зсув вітру в шарі повітря біля землі. Про це заявив віце-президент Асоціації цивільної авіації «Авиасоюз» льотчик-випробувач Микола Карпов. За його словами, в районі Ростова спостерігали сильний зсув вітру – значні зміни швидкості та напрямку в приземному шарі на відносно невеликій просторовій ділянці.

При цьому фахівець зазначив, що неодноразові заходження на посадку (було зроблено 10 кіл), виконані літаком, стали причиною сильного стресового стану командира.

Водночас, у російському мінтрансі говорять про декілька можливих причин катастрофи: погані погодні умови та помилка пілотів FlyDubai.

Ростовський аеропорт закрили на добу.

Читайте: Західні спецслужби: «Ісламська держава» причетна до аварії А321 над Синаєм

БЕЗ КОМЕНТАРІВ