бойовики
Бойовики на Донбасі порушують військову дисципліну, пиячать. Відомі численні випадки дезертирства

У Новоазовському районі Донецької області серед контрольованих РФ бойовиків поширюються чутки про намір РФ припинити надавати їм фінансову підтримку. Про це повідомив на сторінці у Фейсбук народний депутат, глава групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За його інформацією, в окремих підрозділах «9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти 1-го армійського корпусу «ДНР» (Новоазовський район) спостерігається низький рівень морально-психологічного стану особового складу, що призводить до грубих порушень військової дисципліни, пияцтва й численних випадків дезертирства.

«Для запобігання дезертирству командування вилучає паспорти та інші документи у бойовиків. Серед «військовослужбовців» «9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти» поширюються чутки, що Росія перестає фінансово підтримувати бандформування «ДНР», і з настанням осені грошове утримання не виплачуватиметься», – написав Тимчук.

Також, за його даними, на території Новоазовського району бойовики масово поширюють чутки про необхідність для місцевого населення та відпочивальників до 21 серпня залишити Сєдове у зв`язку із запланованою ескалацією бойових дій.

У лікарні окупованого міста Ясинувата Донецької області бойовики вирішили розгорнути військовий шпиталь для поранених терористів.

«У зв’язку із загостренням протистояння на Авдіївському напрямку (зона відповідальності «11-го окремого механізованого полку 1-го армійського корпусу Міноборони ДНР») і значним збільшенням кількості поранених бойовиків, які потребують екстреної госпіталізації, керівництвом «ДНР» ухвалено рішення про розгортання на базі Ясинуватської центральної районної лікарні (Ясинувата, вул. 8 березня, 1) військового госпіталю із загальною місткістю 500 пацієнтів», – повідомив Тимчук.

За даними координатора групи «ІС», головний лікар і більшість медичного персоналу прибули до Ясинуватої з Донецька і зараховані на «військову службу» у «1-му армійському корпусі ДНР» з отриманням грошового забезпечення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ