В Україні від сьогодні скасовується 1,5% військовий збір з обміну валют
Військовий збір буде продовжено на рік

Військовий збір з грошового забезпечення в Україні буде продовжено на рік. Про це повідомила заступник міністра фінансів України Олена Макеєва в інтерв’ю Delo.ua.

«Військовий збір буде продовжено на рік, поки триває війна», – сказала Макєєва, відповідаючи на запитання, чи буде продовжено його дію.

Нагадаємо, Верховна Рада запровадила 1,5% воєнний податок 31 липня 2014 року. Згідно із законом, визначення порядку обліку осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення, покладене на Кабінет міністрів України. За словами міністра фінансів України Наталії Яресько, надходження від військового збору до державного бюджету у 2014 р. склали 2,5 млрд. грн. У травні Верховна Рада скасувала для населення 1,5% військовий збір з валютних операцій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністерство оборони направило до проекту бюджету на 2016 рік бюджетний запит на 86,95 млрд. грн.  Це майже вдвічі більше, ніж цьогоріч. 5 березня Верховна Рада збільшила чисельність Збройних сил України до 250 тисяч осіб. У травні Міноборони звернулося до Кабміну щодо виділення додаткового фінансування у 2015 році в розмірі 7,7 млрд грн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ