141015_den
Дія проголосованого закону буде поширена орієнтовно на дві тисячі осіб

Верховна Рада ухвалила зміни до закону про пенсійне забезпечення військовослужбовців. Таким чином нардепи поширили його дію на добровольців, які загинули чи отримали поранення в зоні АТО, повідомляє Еспресо.

За відповідне рішення проголосували 264 народні депутати.

Дія проголосованого закону буде поширена орієнтовно на дві тисячі осіб.

Реалізація положень призведе до додаткових видатків та буде здійснена за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду України. Потреба в коштах становитиме 3,8 млн. грн. на місяць.

Законом пропонується доповнити статтю 3 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», включивши до переліку осіб, які стали інвалідами у зв’язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, членів їхніх сімей та членів сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ