Впродовж трьох місяців чистий прибуток компанії Apple скоротився на 22,8%
Впродовж трьох місяців чистий прибуток компанії Apple скоротився на 22,8%

Акції Apple продовжують стрімко падати. Якщо це зниження продовжиться ще впродовж однієї сесії, це стане найдовшим падінням з 1991 року. Про це пише видання Тelegraf.

«Акції Apple почали просідати після публікації звіту, який показав зниження продажів iPhone в першому кварталі – такого ще не було в історії компанії. Впродовж трьох місяців чистий прибуток компанії скоротився на 22,8% – до 10,5 мільярдів доларів. У цей же період минулого року прибуток складав 13,6 мільярдів доларів», – йдеться у повідомленні.

При цьому квартальна виручка компанії впала на 12,8% – до 50,6 мільярдів доларів.

Читайте:  «Яблучна імперія» вперше за 13 років демонструє падіння продажів

Крім того, акції компанії Twitter різко подешевшали на торгах Нью-Йоркської фондової біржі. 3 травня, їх вартість впала на 3%, до $13,9 за штуку.

«Це мінімальна ціна, до якої опускалися акції компанії з листопада 2013 року, коли Twitter вийшла на біржу. За оцінкою експертів, тільки цьогоріч акції Twitter подешевшали на 39%, а в цілому за всю історію компанії – більш ніж на 65%», – наголошується в повідомленні.

У січні цього року з компанії пішли чотири віце-президента. Як повідомляло агентство Bloomberg, звільнення послідували за провалом спроб керівництва компанії зупинити падіння темпів зростання кількості нових користувачів соціальної мережі.

Число активних користувачів Twitter зараз складає близько 320 мільйонів осіб, а виручка компанії за підсумками 2015 року досягла 2,2 мільярдів доларів. У березні цього року Twitter виповнилося 10 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ