ЄС підтримав прохання Франції про військову допомогу
ЄС підтримав прохання Франції про військову допомогу

Міністри оборони країн ЄС заявили, що підтримали прохання Франції про військову допомогу на тлі збільшення інтенсивності її боротьби проти «Ісламської держави». Про це заявила Високий представник ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріка Моґеріні, повідомляє Deutsche Welle.

«Сьогодні держави-члени одноголосно висловили найсильнішу і найповнішу підтримку і готовність надати допомогу, яка потрібна», – сказала вона. Раніше Франція, посилаючись на статтю 42 Договору про ЄС, яка закликає до солідарності між державами-членами у разі збройного втручання на території однієї країни, попросила збільшити військову участь країн ЄС у низці закордонних військових операцій, в яких бере участь Франція. Як зазначається, це перший в історії випадок застосування цієї статті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олланд оголосив війну «Ісламській державі». Також він заявив, що домагатиметься об’єднання зусиль із США та Росією для знищення терористичної організації «ІД».

Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики «ІД».

Інформаційний Акцент

  • антирашист

    “…домагатиметься об’єднання зусиль із США та Росією…” так когда “Мистрали” в России ждать? И начхать на Украину с её донбасским геморроем!