Книжка про Трампа викликала захоплені відгуки на сайті «Амазон»
Шанси Трампа бути обраним на посаду президента випаровуються щодня, вважає частина республіканців

Понад 70 авторитетних республіканців закликають комітет, який відповідає за координацію використання коштів Республіканської партії під час виборчих кампаній, припинити фінансувати президентську кампанію свого висуванця Дональда Трампа, повідомляє Politico.

Вони підписалися під відкритим листом з наполегливою вимогою припинити витрачати будь-які кошти для допомоги Трампу виграти президентські перегони.

При цьому вони пропонують зазначені кошти перенаправити на майбутні вибори до Палати представників та Сенату.

Лист з’явився після того, як низка сенаторів від Республіканської партії та колишні республіканські високопосадовці у галузі безпеки заявили, що вони не зможуть проголосувати за Трампа.

«Ми вважаємо, що суперечливість, нерозсудливість, некомпетентність та рекордна непопулярність Трампа ризикують перетворити ці вибори на блискучу перемогу демократів», – йдеться у зверненні.

На думку ініціаторів листа, лише негайний перерозподіл усіх наявних ресурсів Республіканського національного комітету на майбутні вибори в Сенат та Палату представників допоможе Республіканській партії «запобігти потопанню з прикрашеним навколо шиї Трампа якорем».

«Це не повинно бути важким рішенням, тому що шанси Трампа бути обраним на посаду президента випаровуються щодня», – вважають його опоненти всередині партії.

Згідно з наведеними на початку серпня результатами останнього загальнонаціонального опитування, проведеного телеканалом CNN, рейтинг популярності кандидата від демократів Гілларі Клінтон серед американських виборців на 9% вищий, ніж у Трампа.

Читайте: Чому Трамп небезпечний для Східної Європи – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ