Нардеп розкритикував роботу ВРУ через неспроможність ухвалювати важливі рішення
Нардеп розкритикував роботу ВРУ через неспроможність ухвалювати важливі рішення

Народний депутат України від партії «Свобода» Андрій Іллєнко в ефірі каналу 112 прокоментував можливість запровадження візового режиму з Росією, що вкотре почали обговорювати політики та експерти.

Іллєнко нагадав, що у програмі його політсили це питання було задекларовано ще десять років тому.

«Багато з тих, хто сьогодні називає себе патріотами, тоді казали, що ми провокатори. Сьогодні очевидно, що треба не просто візовий режим вводити, а треба робити те, що треба було робити від самого початку російської агресії: розірвати дипломатичні стосунки з агресором», − заявив нардеп.

За його словами, на тлі агресії на Донбасі необхідно припиняти роботу російського бізнесу на території України, роботу російських ЗМІ. Іллєнко переконаний, що ініціативу щодо запровадження візового режиму з РФ не поставили на голосування парламенту з простої причини: після певних політичних консультацій стало очевидно, що депутатів, які готові за це проголосувати, недостатньо.

«І, насамперед, це була позиція «БПП» і, власне, це була заява МЗС, що цього не треба робити. Це перетворилося на певний пінг-понг: кожен намагався заробити свої електоральні бали. До реальних дій справа не дійшла. Хтось на цьому пропіарився, що він це запропонував, але результат не забезпечено. Я вважаю, що це поганий симптом, тому що це показує, що ВРУ сьогодні не може ухвалювати політичних рішень, які дійсно є в інтересах України і захищають нашу національну безпеку», − наголосив «свободівець».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ