громадський транспорт
У Вінниці в день виборів проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним

Виконавчий комітет Вінницької міської ради на черговому засіданні вирішив зробити безкоштовним проїзд у громадському транспорті в день виборів 25 жовтня. Про це повідомили у департаменті у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради,  пише Newsru.com.

«Цієї неділі, у день голосування на місцевих виборах, проїзд у трамваях, тролейбусах та муніципальних автобусах для вінничан буде безкоштовним», – йдеться у повідомленні. До ухвалення цього рішення управлінців підштовхнув флешмоб у соціальних мережах, де вінничани роблять селфі із закликами взяти участь у виборах: «Я люблю Вінницю! Я голосую! А Ти?».

«Муніципалітет вирішив підтримати цю громадську ініціативу молоді й створити додаткові комфортні умови для мешканців міста у день голосування», – зазначається у повідомленні. У мерії сподіваються, що це стане традицією для Вінниці на місцевих виборах.

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться в неділю, 25 жовтня. 14 липня Верховна Рада ухвалила новий закон про місцеві вибори, які повинні проходити за пропорційною системою, а сільських та селищних рад – за мажоритарною системою. Закон виключає участь політичних блоків. Вибори не відбудуться в анексованому Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент Петро Порошенко своїм указом переніс початок осіннього призову на 1 листопада у зв’язку із проведенням в Україні місцевих виборів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ