Росія біля кордону з Україною будує величезну військову базу
Росія біля кордону з Україною будує величезну військову базу

Росія почала будівництво величезної військової бази біля українського кордону. Про це повідомляє Українська правда. Згідно з планом будівництва, на базі буде склад для боєприпасів, казарми для декількох тисяч солдатів, що може свідчити про те, що Кремль готує затяжне протистояння з Києвом. На базі буде свій басейн, ковзанка і перукарня.

Цього тижня робітники вже почали зводити огорожу на 300 га кукурудзяного поля. До слова, саме на цьому місці у квітні минулого року стояв тимчасовий табір російської армії, коли в Україні було загострення воєнної ситуації в зоні АТО: там базувалися бойові вертольоти Мі-24. Тоді НАТО звинуватило Росію у використанні імпровізованих баз для відправки солдатів і обладнання в Україну.

Відповідно до тендерної документації, Міноборони РФ має намір побудувати за 25 кілометрів від українського кордону дев’ять бараків для 3500 солдатів, склади для ракет, артилерійського озброєння і боєприпасів загальною площею понад 6 тисяч кв. м. Журналісти встановили, що будівництво ведеться біля селища Сотоли, але будівельники змусили їх залишити місце робіт, звинувативши у шпигунстві для України.

Згідно з документами, які має в своєму розпорядженні видання, завершення першого етапу – проектування – і початок будівництва планується на квітень 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що Федеральна служба безпеки (ФСБ) Російської Федерації замовила будівництво металевого паркану на кордоні з Донецькою областю.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ