з`їзд Трудової партії Кореї
У КНДР заради «будівництва квітучої соціалістичної держави» вперше за 36 років проведуть з’їзд партії

У КНДР вперше за 36 років проведуть з`їзд Трудової партії Кореї (ТПК). У політбюро ЦК партії пояснили, що організовують VII з’їзд з метою «будівництва квітучої соціалістичної держави», повідомляє BBC-Ukrainian.

«Нині ми стикаємося з труднощами при виконанні нашого священного завдання досягти великого підйому в будівництві квітучої соціалістичної нації і в подальшому зміцненні партії», – йдеться у рішенні політбюро.

З`їзд відбудеться у травні наступного року. Повістку з`їзду не оголошують, однак експерти очікують ухвалення важливих для країни рішень. За інформацією агенції «Кіодо», з`їзд, можливо, скличуть у зв`язку з 70-річчям партії. У жовтні з цього приводу відбулися урочисті заходи. Агенція вважає, що з`їзд має посилити роль партії в керівництві країни, а також запропонувати новий курс для зміцнення державного ладу.

Останній з’їзд ТПК відбувся у 1980 році с тоді Кім Ір Сен офіційно назвав Кім Чен Іра своїм наступником. Чинний лідер країни Кім Чен Ин буде присутній на з’їзді вперше.

Корейський півострів формально перебуває у стані конфлікту, оскільки війна 1950-1953 років закінчилася підписанням лише документа про перемир`я, а не мирного договору. На кордоні КНДР і Південної Кореї регулярно трапляються конфлікти.

Читайте: Розділені корейські родини зустрінуться вперше з 2014 року

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ