Єфремов відкидає всі звинувачення, висунуті проти нього
Єфремов відкидає всі звинувачення, висунуті проти нього

Уся колегія суддів Печерського районного суду Києва взяла самовідвід у справі проти колишніх депутатів Верховної Ради Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка. Про це повідомив адвокат Гордієнка, передають Українські новини.

Відтак у Печерському суді не залишилося суддів, які могли би розглядати відповідне кримінальне провадження.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура завершила розслідування проти Єфремова, Стояна і Гордієнка, підозрюваних у перевищенні службових повноважень та фальсифікації процедури ухвалення «диктаторських законів» 16 січня 2014 року.

16 лютого Печерський районний суд Києва обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, але екс-депутат вийшов під заставу в 3,7 млн. гривень. Заставу за Єфремова вніс колишній віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

Обвинувачуваному висунуто підозри у двох кримінальних процесах. Один стосується зловживання службовим становищем за обтяжливих обставин та службового підроблення (мається на увазі ухвалення «диктаторських законів»), другий – щодо висловлювань Єфремова навесні 2014 року, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, які призвели до важких наслідків – загибелі людей.

Єфремов звинувачення відкидає.

Як відомо, процедура ухвалення «диктаторських законів» призвела до підвищення ескалації в суспільстві під час Євромайдану.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ