Усі судді Печерського суду відмовилися розглядати справу Єфремова

Єфремов відкидає всі звинувачення, висунуті проти нього
Єфремов відкидає всі звинувачення, висунуті проти нього

Уся колегія суддів Печерського районного суду Києва взяла самовідвід у справі проти колишніх депутатів Верховної Ради Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка. Про це повідомив адвокат Гордієнка, передають Українські новини.

Відтак у Печерському суді не залишилося суддів, які могли би розглядати відповідне кримінальне провадження.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура завершила розслідування проти Єфремова, Стояна і Гордієнка, підозрюваних у перевищенні службових повноважень та фальсифікації процедури ухвалення «диктаторських законів» 16 січня 2014 року.

16 лютого Печерський районний суд Києва обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, але екс-депутат вийшов під заставу в 3,7 млн. гривень. Заставу за Єфремова вніс колишній віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

Обвинувачуваному висунуто підозри у двох кримінальних процесах. Один стосується зловживання службовим становищем за обтяжливих обставин та службового підроблення (мається на увазі ухвалення «диктаторських законів»), другий – щодо висловлювань Єфремова навесні 2014 року, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, які призвели до важких наслідків – загибелі людей.

Єфремов звинувачення відкидає.

Як відомо, процедура ухвалення «диктаторських законів» призвела до підвищення ескалації в суспільстві під час Євромайдану.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ