opalennya
У разі відсутності лічильника застосовуватимуться середні розрахунки з тих будинків, в яких прилади обліку є

Всі багатоквартирні будинки сплачуватимуть за тепло згідно з даними лічильників, навіть якщо вони не встановлені. Відповідне рішення має ухвалити уряд. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає Українська правда.

За його словами, у разі відсутності лічильника застосовуватимуться середні розрахунки з тих будинків, в яких прилади обліку є.

«Це означатиме єдине – що середні нарахування будуть абсолютно об’єктивними», – наголосив Гройсман.

Також глава уряду зазначив, що протягом цього опалювального сезону необхідно встановити максимальну кількість лічильників у будинках. За його словами, станом на 1 січня 2016 року в Україні прилади обліку були встановлені на 51,8% площ будинків, але до цього моменту їхня кількість збільшилася.

Раніше Гройсман анонсував рішення уряду, що зобов`язує підприємства теплокомуненерго нараховувати споживачам плату за тепло лише на основі даних лічильників або усереднених показників для будинків, досі необладнаних приладами обліку.

Нагадаємо, з 1 липня 2016 року НКРЕКП вдвічі підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ