Кримські студенти
Міносвіти позбавило ліцензій всі виші на окупованих територіях

Акредитаційна комісія Міністерства освіти та науки України позбавила ліцензій вищі навчальні заклади, розташовані на тимчасово окупованій території. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Ухвалено рішення позбавити вищі навчальні заклади, які розташовані на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, та на окупованих територіях Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, ліцензій на здійснення освітньої діяльності», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що постановою Кабміну № 935 затверджено перелік вищих навчальних закладів, що були переміщені з зони АТО. Раніше Міносвіти почало позбавляти наукових звань за прояви сепаратизму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні з’явилася можливість навчатися у провідних вишах України он-лайн. Партнерами платформи масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus» стали КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT-школа.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ