Українські студенти в Польщі зможуть працювати без спецдозволу
Подавати документи абітурієнт може одночасно у 5 вишів на 3 спеціальності

10 липня стартує вступна кампанія. Цьогоріч на потенційних студентів чекають нові правила. Бали, отримані за тести, не додаватимуть, як торік, а множитимуть на певний коефіцієнт, який визначатиме кожен ВНЗ окремо. Також навчальні заклади вирішуватимуть, чи зарахувати бали атестата, пише 5 канал.

Подавати документи абітурієнт може одночасно у 5 вишів на 3 спеціальності. При цьому має обов’язково вказати пріоритетність кожного з них. Рахуватиме бали та визначатиме вступників електронна система. Цього року будуть і нові пільги – для учасників АТО та для дітей загиблих бійців. Списки зарахованих на державну форму навчання мають оприлюднити до 10 серпня.

За словами координатора освітніх програм громадянської мережі «Опора» Ольги Стрелюк, цьогорічною особливістю є також те, що зарахування на державну форму навчання проходитиме в одну хвилю. З огляду на те, що після 10 серпня можуть не заповнити всі місця держзамовлення, добиратимуть абітурієнтів серед тих, хто подав документи на контрактну форму навчання.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ