російські найманці
24 серпня 2014 року в Україну вторглися регулярні російські війська

Вторгнення військових Російської Федерації на українську територію в серпні минулого року забезпечували 8 батальйонно-тактичних груп. Про це в документальному фільмі «Рейд», який у понеділок презентували в Києві, розповів начальник Генштабу Збройних Сил України Віктор Муженко, передає Ліга.net.

24 серпня 2014 року в Україну вторглися регулярні російські війська – 4 тисячі військовослужбовців у складі 8 БТГ з озброєнням і військовою технікою, йдеться у фільмі. «Це була неоголошена агресія усупереч усім міжнародним нормам. Її здійснили вісім батальйонно-тактичних груп. Чотири з них – у районі Луганська, і ще чотири увійшли в район Амвросіївки та Іловайська», – сказав Муженко.

Наприкінці серпня 2014 року бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Добровольчі батальйони неодноразово просили у командування підкріплення. Утім, за словами бійців, потрібна підмога так і не надійшла. Водночас, російські військові обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. Українські військові зазнали значних втрат. Як повідомляв Інформаційний Акцент, за оприлюдненими даними, це: 366 загиблих, 249 поранених, 128 взятих в полон та 158 зниклих безвісти.

13 серпня Генштаб Збройних Сил України оприлюднив документ, який містить аналіз перебігу АТО та наслідків вторгнення Російської Федерації в Україні у серпні–вересні 2014 року. У Генштабі зазначили, що документ підготовлено для того, аби дати правдиву інформацію про перемоги й поразки України, а також про їхні передумови та наслідки.

Читайте: Бутусов: «Героїв Іловайська через рік вбивають знову. Цього разу брехнею. Цього разу свої…»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ