Ресторан
Кухар готує страви з курки у соєвому соусі й лапшу

Престижну кулінарну нагороду – зірку Michelin – отримала ятка вуличної їжі кухаря із Сінґапуру Чан Хон Мена з назвою «Hong Kong Soya Sauce Chicken Rice and Noodle», передає Reuters.

Кухар готує страви з курки у соєвому соусі й локшину. Сінґапур став першою країною Південно-Східної Азії і четвертою в Азії, що була оцінена гідом Michelin.

28483692055_ab8b90841a_bЧан Хон Мен керує кухнею уже протягом 35 років. Щоранку ще до відкриття біля ятки збирається довжелезна черга.

Чоловік родом із Малайзії, де виріс у родині фермерів. Він змушений був кинути школу у 15 років, щоби допомагати батькам.

За його словами, після отримання нагороди він не планує підвищувати вартість своєї їжі, і найпопулярніша страва – курка з рисом, яку він подає 150 разів на день – як і раніше, коштує 1,85-2,50 долара.

Довідка: Червоний гід Мішлен – найвідоміший і впливовий з ресторанних рейтингів. Уперше його випустив у 1900 році Андре Мішлен, одним із засновників компанії Мішлен. Спочатку це був список різних місць, які б могли стати в нагоді мандрівникові: готелі, ремонтні майстерні, закусочні або платні автомобільні стоянки.

У 30-ті роки рейтинг змінився. Зараз система нагород розшифровується наступним чином: одна зірка Michelin – дуже хороший ресторан у своїй категорії, дві зірки – відмінна кухня, заради ресторану варто зробити невелике відхилення від маршруту, три зірки – чудова робота шеф-кухаря, варто спеціально заїхати сюди.

Читайте: Найбільший підводний ресторан відкривають на Мальдівах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ