Волонтер Георгий Тука во время совещания президента Украины Петра Порошенко с силовиками, в Кривом Роге (Днепропетровская область), 17 июля 2015 г. Президент Украины Петр Порошенко посетил Днепропетровскую область. Фото Лазаренко Николай / POOL / УНИАН
Георгій Тука став головою Луганської ВЦА

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення волонтера Георгія Туки головою Луганської області. Це він зробив в прямому ефірі в Сєверодонецьку на нараді, пише Українська правда.

«Указ буде підписаний прямо зараз, за вашої присутності. Я ухвалюю рішення про призначення Георгія Туки головою Луганської обладміністрації», – сказав Порошенко і додав, що, поки вони разом летіли з Києва, уряд схвалив подання на призначення Туки очільником Луганської обладміністрації.

«Я зробив вибір і мій вибір, інколи кажуть дуже ризикований, інколи кажуть, що так в системі неправильно робити, але я вважаю, що це нове покоління. Я впевнений, що тобі не подобається слово «політика», але це новий вид політики, яка близька до людей. Георгій, ти маєш повну підтримку президента», – зазначив Порошенко.

Глава держави також розповів, що серед претендентів, крім Туки були бізнесмен і бюрократ. «Побачивши, як Георгій працює, тиждень тому я сказав в інтерв’ю, що маю трьох кандидатів. Це були колишній підприємець, який має відношення до Луганщини, має відношення до економіки. Бюрократ, який має відношення до системи державного управління, і Георгій», – сказав Порошенко.

«Я поговорив з підприємцем. Він каже: «Якщо б в мирний час – залюбки. Але в мене четверо дітей. Їздити мені на лінію зіткнення, під кулі – давайте в Сєверодонецьку сидіти». Ні, друже! Звичайно, образ Геннадій Москаля підняв дуже високу планку», – сказав Порошенко. «Бюрократ сказав, що … що може сказати бюрократ? І лише Георгій сказав, що його місце на передньому краю, з тими, хто там живе, сьогодні потрепає, щоби вони відчули, що держава про них піклується», – сказав Порошенко.

До слова, Георгій Тука має достатній авторитет серед волонтерів. Йому 50 років, киянин. На позачергових виборах 2014 року балотувався у Верховну Раду за списком Всеукраїнського політичного об’єднання «Україна – Єдина країна» під № 5. Є членом цієї партії, у якій також перебуває відомий волонтер, блогер і телеведучий Олексій Мочанов. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ