Голосування
Британці готові сказати «Так!» виходу зі складу ЄС

За вихід Великої Британії з ЄС висловилися 43% респондентів, передає УНН із посиланням на результати опитування, проведеного компанією Survation на замовлення газети The Daily Mail.

З числа британців, які хочуть залишитися в Євросоюзі, 22% зазначили, що можуть змінити свою думку в разі подальшого загострення кризи з мігрантами в Європі. Прихильників виходу країни з Євросоюзу вперше з листопада 2014 року стало більше, ніж противників такого рішення.

У Британії до кінця 2017 року планується провести референдум про вихід країни з ЄС. Спочатку уряд збирався винести на голосування питання «Чи повинно Сполучене Королівство залишитися членом Європейського союзу?». Виборча комісія рекомендувала змінити формулювання таким чином: «Чи повинно Сполучене Королівство залишитися членом Європейського Союзу або вийти з нього?».

Нагадаємо, 7 червня 2015 року Президент США Барак Обама під час зустрічі з Прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном на саміті G7 висловив сподівання, що країна залишиться в ЄС.

Читайте: Британія триматиме гаманець закритим – жодного пенні грекам!

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ