Вибори
Також зафіксовано факт видачі виборцю грошей після голосування

У Кривому Розі 27 березня проходять позачергові вибори міського голови. Виборчі дільниці відкрилися вчасно, передає ТСН.

Щоправда, зранку на 3,8% дільниць не велися протоколи засідання комісій. Окрім того, зафіксовано організоване підвезення виборців пенсійного віку до виборчих дільниць в різних районах міста. Зокрема, на ДВК №121723 (Тернівський район), 121512 (Довгинцівський р-н), 121621 (Інгулецький р-н).

Окрім того, місцеве видання 0564.ua повідомляє, що на дільниці у школі №60 виборці виявили у списках прізвища давно померлих мешканців. Про це повідомили голові комісії. Зазначають, що акт про порушення не складено, скарга не подавалася.

За даними ОПОРИ, на ДВК №121627 (Інгулецький р-н) у приміщенні школи №59 зафіксовано факт видачі виборцю грошей після голосування.

«Неподалік дільниці був помічений автомобіль ВАЗ 2104 (д.н. 397-96АЕ) синього кольору. Коли виборець виходив з дільниці, то підходив до двох людей, що стояли біля дільниці й вони разом йшли до автомобіля, де виборець отримував гроші», – йдеться у повідомленні.

У комітеті виборців Україні повідомляють, що активність виборців вкрай низька і значно нижча, ніж на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Нагадаємо, позачергові вибори міського голови Кривого Рогу призначено на 27 березня, виборчий процес стартував 6 лютого.

Зазначимо, восени 2015 року чинний міський голова Кривого Рогу Юрія Вілкула («Опозиційний блок) було переобрано з перевагою у 752 голоси над кандидатом від «Самопомочі», молодим викладачем місцевого педінституту Юрієм Милобогом. Демократичні сили вважають, що штаб Вілкула  «накрутив» з кількасот голосів на спецдільницях лікарень та пенітенціарних установ. Рішення про перевибори було прийнято Верховною Радою під тиском велелюдних протестів міської громади Кривого Рогу.

За повідомленнями ЗМІ, Вілкула підтримує один з найбільших власників у місті, російський олігарх Вадим Новінський. Цього разу серед конкурентів екс-регіонала Вілкула, зокрема, є нардеп Семен Семенченко і куратор батальйону «Кривбас» УКРОПівець Микола Колесник. 

Семенченко, Вілкул

Читайте: Семенченко побореться за крісло мера у Кривому Розі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ