Вибори в Лисичанську відбулися. Мером буде представник "Опоблоку"
Вибори в Лисичанську таки відбулися

Громадські спостерігачі ОПОРИ спростовують інформацію про те, що вибори у місті Лисичанську визнали недійсними, передає Українська правда.

«Питання щодо визнання виборів недійсними навіть не розглядалося членами виборчої комісії вночі», – повідомила громадський спостерігач ОПОРИ Тетяна Плясунова, яка спостерігає за виборами в Лисичанську. «Згідно з попередніми результатами, вибори на усіх виборчих дільницях буде визнано дійсними», – заявила вона. Голова Лисичанської місцевої виборчої комісії Наталія Кравченко повідомила, що жодних причин визнавати вибори недійсними у комісії не було. Пропозицій з боку членів комісії щодо визнання виборів недійсними під час засідання теж не було.

Згідно з попередніми результатами, перемогу в першому турі отримає в Лисичанську Сергій Шилін, кандидат на посаду міського голови Лисичанська від партії «Опозиційний блок», який набирає 52% голосів, повідомила голова тервиборчкому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше керівник юридичного департаменту штабу «Блок Петра Порошенка «Солідарність», нардеп від БПП Сергій Алексєєв заявив, що виборчком Лисичанська визнав місцеві вибори в місті такими, що не відбулися.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Після закриття дільниць о 20:00 виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ