Вибори в Маріуполі
Вибори в Маріуполі

У Маріуполі і Красноармійську 29 листопада розпочалися місцеві вибори. 10 листопада Верховна Рада ухвалила спеціальний закон про проведення місцевих виборів депутатів Красноармійської та Маріупольської міських рад, і міських голів Красноармійська та Маріуполя. Після скандалу в Маріуполі навколо виготовлення бюлетенів у приватній типографії саме ЦВК отримав право виготовити виборчі бюлетені для голосування.

Отже, у мери Маріуполя балотуються 22 кандидата, в мери Красноармійська – 20 кандидатів. На 54 депутатських мандата в Маріупольській міськраді претендують 430 кандидатів від 13 партій. На 36 місць у Красноармійській міськраді претендує 241 кандидат від 12 партій.

Як відомо, 25 жовтня, коли місцеві вибори відбувалися по всій країні, Центрвиборчком достроково розпустив Маріупольську та Красноармійську міські виборчі комісії через системні порушення ними законодавства. Тож, у Красноармійську місцеві вибори було скасовано. У Маріуполі голосування навіть не почалося через те, що активісти заблокували друк бюлетенів на приватній типографії, що належить газеті, власником якої є Ринат Ахметов.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ