вибори
Рада призначила вибори в Маріуполі та Красноармійську на 29 листопада

Вибори депутатів міських рад і міських голів в Маріуполі та Красноармійську Донецької області відбудуться 29 листопада. За це рішення 10 листопада проголосували 233 народних депутати, пише Newsru.com.

Таким чином парламентарі підтримали законопроект колишнього голови Донецької ОДА, народного депутата (позафракційний) Сергія Тарути № 3371-1. Зазначимо, що спочатку цей законопроект припускав проведення виборів у цих містах 15 листопада, але перед голосуванням депутати змінили дату.

Документ передбачає, що виборчі бюлетені для голосування на чергових виборах в Маріуполі та Красноармійську виготовляються Центральною виборчою комісією і передаються дільничним виборчим комісіям у встановленому нею порядку.

Закон набирає чинності з дня його опублікування. Відповідно до закону, ЦВК зобов’язана протягом трьох днів з дня набрання чинності законом забезпечити ухвалення актів, необхідних для реалізації цього закону, а також, у разі необхідності, Кабмін повинен за зверненням ЦВК забезпечити фінансування заходів, необхідних для реалізації цього закону.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, Севастополь, а також частина Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ