Військовий
Один із військовослужбовців знехтував правилами техніки безпеки

Семеро військових дістали поранення внаслідок вибуху гранатомету РПГ-18 на Рівненському військовому полігоні. Інцидент стався 9 вересня, передає ТСН.

У поліції встановили, що під час проведення занять один із військовослужбовців знехтував правилами техніки безпеки, що і призвело до вибуху. 

Під час проведення занять усі військові перебували в засобах індивідуального захисту (бронежилетах, касках), що звело ризик до мінімуму. Особовому складу надали кваліфіковану першу медичну допомогу.

Наразі четверо постраждалих перебувають у шпиталі в Рівному, двох направлено до Києва, одного – до Львова. За наказом командувача військ оперативного командування негайно припинили  всі заняття.

Військовий прокурор Рівненського гарнізону вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 414 Кримінального кодексу України «Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення» за фактом отримання вогневого поранення військовослужбовцями.

Читайте: Правоохоронці провели антитерористичні навчання у середмісті Києва (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ