3У Сватовому Луганської області внаслідок вибухів на складі боєприпасів пошкоджено 9 п’ятиповерхових будинків, 6 чотириповерхових і 20 триповерхових будинків. Серед населення спостерігається паніка. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив правозахисник з Луганська Павло Лисянський. Він опублікував знімки пошкоджених будинків в Сватовому, а також розповів про обстановку в місті.

«Місто в тилу області вмить опинилося охопленим панікою війни. Багато жителів не одразу зрозуміли, що сталося. Всі бігли в підвали, кидали все. Люди виявилися не готові до такого випробування», – зазначає правозахисник. Павло Лисянський зазначає, що багато руйнувань, «район Сватового нагадує Дебальцеве під час війни. Паніка така ж, люди похилого віку бояться виходити на вулицю, сидять у підвалах, де погана вентиляція».

1Він повідомив, що в притулках і підвалах, де ховаються люди, не вистачає медичного обслуговування, медикаментів першої необхідності, питної води і продуктів харчування.

Пожежа в на складах боєприпасів у Сватовому Луганської області сталася ввечері 29 жовтня. На артилерійських складах прогримів потужний вибух. Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука стверджує, що пожежа виникла в результаті пострілу з ракетниці. В результаті події є загиблі і постраждалі. У місті провели евакуацію.

2Фото Facebook

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ