Солодкий підкуп
Солодкий підкуп

Кандидати до Київської міської ради просто таки змагаються в оригінальності методів підкупу. Як уже повідомляв Інформаційний Акцент, у передчутті прийдешніх місцевих виборів розпочалися справжні перегони кандидатів за голоси виборців: людей обдаровують не лише гречкою, але й картоплею. Однак із наближенням виборів кандидати вигадують все нові методи задобрити виборців. За повідомленням відомого блоґера Олександра Аронця, кандидат у депутати до Київської міськради від «БПП» Дмитро Банас роздає мед та «безкоштовні стрижки».

«Я вже писав, що в Києві з’явився «Маршал Картопля», тож зустрічайте «Маршал Мед»! Як повідомили очевидці, кандидат в депутати Київради від «БПП» Дмитро Банас (округ 114 –Татарка) безкоштовно роздає по дві банки меду людям. Окрім того, Банас – власник мережі перукарень, забезпечує мешканців округу безкоштовною стрижкою. 1 вересня стриг дітей, але тільки тих, хто прописаний в окрузі. А самих дітей запитували, чи батьки проголосують за Банаса?..

Слід зауважити, що Банас займався подібним ще на добиворах до Київради минулої зими, проте тоді йому не вдалося обдурити мешканців Татарки. Тепер же він озброївся підтримкою президентської партії, якій, очевидно, такі «чесні» кандидати дуже подобаються», – написав Аронець.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ