Юрій Милобог
Юрій Милобог каже, що компромат упереджено скомпонований

«Я не спілкувався з представником Вілкула, це був представник Семенченка – у нас у Кривому Розі усі знають, чия це людина. Мене шантажували, аби я зняв свою кандидатуру на користь Семенченка». Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент розповів Юрій Милобог.

За словами Милобога, якби розмова з представником Вілкула була справжньою – «Самопоміч» оприлюднила би заяву з цього приводу ще до виборів. Він стверджує, що це був шантаж, аби він зняв свою кандидатуру на користь Семенченка.

«Я міг про це сказати. Але коли ми це обговорювали, я погодився, що не оприлюднюватиму цей скандал, аби на партію не падала тінь напередодні перевиборів у Кривому Розі. Я поступився своїми амбіціями заради реноме політсили. А те, що ці записи будуть опубліковані, я розповів своїм однопартійцям, осередку. Тому вони дуже холодно поставилися до заміни кандидата і заявили, що підтримувати Семенченка не будуть», – розповів Милобог.

Коментуючи заяву «Самопомочі» про те, що він погодився з автентичністю аудіо запису, екс-кандидат зазначив: «Голос мій. Але ті факти, які там викладено, вирвані з контексту. За ці місяці були десятки «ходоків» із провокаційними пропозиціями. Чому ні мене, ні осередок не запросили на політраду? Бо усе робилося поспіхом», – додав він.

Милобог каже, що бачив, як вибори зливають.

«Розмова ця була, коли перевибори були ще не призначені, ще далеко до з’їзду. Про все це знали. І вони самі визнавали (партійці – ред.), що це монтаж, нарізка. Після цього всього я був довіреною особою Семенченка. Тобто коли був довіреною особою і брав участь у кампанії – усе влаштовувало, а тепер не влаштовує».

Щодо своїх подальших дій, Милобог зазначив, що не робитиме нічого у зв’язку із заявою «Самопомочі», бо вважає, що правда – на його боці.

«Я навіть не переймаюсь, адже час сам розставить все на свої місця. Подивимось, хто очолить місцевий осередок і хто буде в цьому осередку. До цього часу жодна людина у Кривому Розі не може поставити під сумнів мої дії, що я грав коли-небудь на стороні Вілкула», – стверджує він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, партія «Самопоміч» заявила, що виключила зі своїх лав голову криворізького осередку Юрія Милобога.  Бо той домовлявся з представниками «Опозиційного блоку» про відмову від боротьби за крісло мера Кривого Рогу. Екс-очільник криворізької «Самопомочі» назвав таку заяву «необґрунтованою».

Нагадаємо, що напередодні перевиборів у Кривому Розі Інформаційному Акценту вдалося дізнатися у Милобога, чому він не пішов на вибори. Окрім цього, на переконання експертів, для «Самопомочі» вибори в Кривому Розі були політичною грою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ