1
Україну заллє дощами

14-15 травня синоптики прогнозують дощі в усіх областях України, у неділю можливі грози. Про це повідомляє український Гідрометцентр.

У суботу на заході, у центрі й на північному сході країни очікуються сильні дощі, а в неділю у західних областях можливі незначні опади, а на решті території – переважно грози.

2Вище 20 градусів тепла прогнозують лише на півдні й південному сході, у Харківській і Дніпропетровській областях у суботу вдень 19-21 градус, у неділю до 20 градусів. На решті території країни буде прохолодніше на кілька градусів.

У Києві дощі в найближчі вихідні будуть із імовірністю 90%, у Дніпропетровську – з імовірністю 80%, у Харкові у суботу стовідсотково дощитиме, у неділю – вірогідність у 90%;

У Львові у суботу опади очікуються із імовірністю 50%, у неділю – 60%, в Ужгороді у суботу – з імовірністю 80%, на неділю – 10% імовірності.

В Одесі, за даними синоптиків, у суботу дощів не очкується, на неділю ймовірність дощів оцінюється у 20%; у Херсоні у суботу сонячно і без дощів, у неділю – 40% ймовірності опадів.

На подальші вихідні, 21-22 травня, попередньо прогнозують суху погоду: у суботу почасти хмарно, а в неділю переважно ясне небо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ