держкордон
Окупаційна влада Криму заявляє, що віддасть Україні викрадених десантників

Окупаційна влада Криму заявила, що передасть Україні трьох викрадених українських десантників 79-ї окремої аеромобільної бригади, звинувачених у незаконному перетині «російського кордону». Про це повідомляє «кримське прикордонуправління ФСБ Росії», передає РІА Новості.

«Їх передадуть українській стороні, те, що вони порушили кордон, – це адміністративне порушення. Питання буде вирішене найближчим часом, але це не п`ятихвилинна справа. Після притягнення до адміністративної відповідальності їх передадуть українській стороні», – зазначили у прикордонуправлінні.

Затримані десантники почуваються добре і виявляють бажання повернутися в Україну, повідомили в управлінні.

Нагадаємо, вранці 5 вересня стало відомо про зникнення трьох військовослужбовців 79-ї окремої аеромобільної бригади – старшого солдата і двох солдатів. За даними Генштабу, вночі в цей район під`їжджали два автомобілі (УАЗ і УРАЛ) з боку окупованої території Криму, відбулося можливе незаконне затримання українських військовослужбовців. При цьому зброя, патрони й документи військовослужбовців залишилися в розташуванні підрозділу.

7 вересня стало відомо, що десантників затримала прикордонна служба ФСБ Росії. За версією російських прикордонників, українські військові нібито вирішили поспілкуватися з російськими морськими піхотинцями по інший бік озера Сиваш.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ