epa01514394 Speaker of Ukrainian Parliament Arseniy Yatsenyuk grimaces during a parliament session in Kiev, 09 October 2008. Ukrainian President Viktor Yushchenko dissolved parliament in a speech broadcast late 08 October and called for fresh elections. Following the collapse of the pro-Western coalition of Yushchenko?s party and Prime Minister Yulia Tymoshenko?s bloc, it is hoped that fresh elections will offer a way out of the current political impasse. EPA/SERGEY DOLZHENKO
Відставки Яценюка не буде

Відставки Яценюка не буде – кажуть у «Народному фронті». Пізно ввечері 11 грудня депутати прийшли на Банкову на зустріч із Президентом Петром Порошенком, щоб обговорити єдність коаліції та бурхливі п’ятничні події у Верховній Раді. Лідер фракції Максим Бурбак заявив, що розмова з головою держави була «конструктивною», передає Інтерфакс-Україна.

«Обговорили нагальні проблеми, питання про співпрацю наших фракцій і питання, які нам необхідно прийняти наступного пленарного тижня: це і податкова реформа, і бюджет на наступний рік, і реформа судочинства», – сказав він. Зі слів лідера фракції, «вийшли на конструктив». Також він переконує, що про відставку Яценюка не йдеться. Цю тезу підтвердив і нардеп Сергій Пашинський. «Ще раз хочу сказати – жодної відставки Яценюка не буде. Я повторюся – це все безвідповідальний популізм і демагогія. Є коалція, вона існує».

Раніше нардеп від «НФ» Антон Геращенко заявляв, що бійка в Раді стала безпосередньою причиною зустрічі Президента і нардепів на Банковій.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 грудня у Верховній Раді відбулося емоційне й бурхливе засідання. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звітував перед парламентарями про рік роботи Кабміну. Натхненна промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх народних обранців. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак, наголосив: «… Бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди». Згодом фракція «БПП» вибачилась перед колегами з «Народного фронту» та виключила Барну зі свого складу.

  • вася

    Барна – наш герой. Если бы 50% населения были бы такими, страна была совсем другой.