гаряча вода
Київенерго лякає киян відключенням води через арешт його рахунків

ПАТ «Київенерго» припускає відключення гарячого водопостачання у Києві з 27 червня через арешт Виконавчою службою рахунків компанії. Про це заявив виконавчий директор компанії Юрій Магера, повідомляють Українські новини.

«Ми попросили Віталія Володимировича (Кличка, – ред.) посприяти, зважаючи на те, що він є головою асоціації міст, допомогти у вирішенні цієї ситуації. По суті справи, тиждень-півтора – той темп, що ми ще тримаємо… Після цього будемо зупинятися, аж до того, що постане питання про зупинення гарячого водопостачання в Києві», – сказав Магера.

Він нагадав, що були заарештовані зарплатні рахунки компанії, а це остаточно зупинить підготовку до опалювального сезону: «Наш діалог з Виконавчою державною службою не дав результатів, рахунки все ще заарештовані, більше того, було заарештовано зарплатний рахунок. Це, по суті, остання нитка, що ще могла б на якийсь час продовжити виконання робіт нашим персоналом. Зараз, при невиплаті заробітної плати, ми розуміємо, що може початися соціальне хвилювання».

Як відомо, наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, зокрема «Київенерго», заблоковані через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України».

Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярди гривень штрафних санкцій до «Київенерго»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ