Випробування тазиками: За тиждень Київ може залишитися без гарячої води

гаряча вода
Київенерго лякає киян відключенням води через арешт його рахунків

ПАТ «Київенерго» припускає відключення гарячого водопостачання у Києві з 27 червня через арешт Виконавчою службою рахунків компанії. Про це заявив виконавчий директор компанії Юрій Магера, повідомляють Українські новини.

«Ми попросили Віталія Володимировича (Кличка, – ред.) посприяти, зважаючи на те, що він є головою асоціації міст, допомогти у вирішенні цієї ситуації. По суті справи, тиждень-півтора – той темп, що ми ще тримаємо… Після цього будемо зупинятися, аж до того, що постане питання про зупинення гарячого водопостачання в Києві», – сказав Магера.

Він нагадав, що були заарештовані зарплатні рахунки компанії, а це остаточно зупинить підготовку до опалювального сезону: «Наш діалог з Виконавчою державною службою не дав результатів, рахунки все ще заарештовані, більше того, було заарештовано зарплатний рахунок. Це, по суті, остання нитка, що ще могла б на якийсь час продовжити виконання робіт нашим персоналом. Зараз, при невиплаті заробітної плати, ми розуміємо, що може початися соціальне хвилювання».

Як відомо, наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, зокрема «Київенерго», заблоковані через штрафні санкції НАК «Нафтогаз України».

Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярди гривень штрафних санкцій до «Київенерго»).

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ