українське громадянство
Ґіорґі Лорткіпанідзе отримав українське громадянство

Глава МВС в Одеській області Ґіорґі Лорткіпанідзе отримав українське громадянство. Про це йдеться в Указі президента України Петра Порошенка №327/2015, повідомляє прес-служба Адміністрації глави держави.

«Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статті 9 Закону України «Про громадянство України» постановляю: прийняти до громадянства України Лорткіпанідзе Ґіорґі , 1968 року народження, уродженця Грузії, який  проживає в Києві», – йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що міліцію Одеської області очолить генерал з Грузії. За словами Саакашвілі, його протеже – «кришталево чесна людина».

Варто зазначити, що Лорткіпанідзе у Грузії обіймав посади заступника міністра внутрішніх справ та був керівником Департаменту з виконання покарань.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі було призначено керівником Одеської ОДА. Деякі експерти припускають, що Одеса може стати трампліном для майбутнього підвищення Саакашвілі на високу посаду в уряді.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ