Хакери
Хакери Kaspersky Lab працюють на російські спецслужби

Компанія-виробник антивірусів Kaspersky Lab викриває винятково випадки кібершпіонажу з боку країн Заходу, які вважає недружніми до Росії. Як інформує Голос Америки, про це заявив провідний експерт безпекової компанії Treadstone 71 Джефф Бардін.

Як відомо, раніше компанія Kaspersky Lab поширила інформацію про використання модифікації надскладного вірусу Duqu, походження якого пов’язують з Ізраїлем, який за його допомогою стежив цього року за учасниками переговорів з приводу іранської ядерної програми у Швейцарії.

Характеризуючи діяльність відомого виробника антивірусів з російською пропискою, експерт наголошує: «Компанія Kaspersky Lab є провідним гравцем на ринку кібербезпеки і допомагає мільйонам людей у цілому світі, включно з американцями, захищати дані від кіберзлочинців. Хоча ця компанія агресивно переслідує закордонних зловмисників, вона найчастіше ігнорує діяльність російських хакерів. Публікація Kaspersky Lab інформації про використання вірусів є політичним інструментом».

Як відомо, навесні 2015 року авторитетне видання Bloomberg уже наголошувало на тісних зв’язках компанії Kaspersky з кремлівськими спецслужбами. «Хоча Kaspersky Lab опублікували серію доповідей про ймовірний кібершпіонаж з боку США, Ізраїлю та Великої Британії, компанія ніколи настільки ж палко не розслідувала закиди щодо російських кібероперацій», – писав Bloomberg.

Західні експерти принагідно нагадують, що засновник та голова Kaspersky Lab Євгєній Касперський раніше працював на КГБ і зберігає контакти зі спецслужбами Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ