Абітурієнт
Аргентинський абітурієнт

Сенат парламенту Аргентини ухвалив закон, що забороняє проведення вступних іспитів до державних університетів,  передає Радіо 24 із посиланням на аргентинські ЗМІ.

«Усі, хто здобули середню освіту, можуть вільно і безперешкодно вступити до вищого навчального закладу», – зазначено в законі. Згідно з реформою, університетам також заборонено брати будь-яку плату за навчання. До теперішнього моменту аргентинські державні виші мали право проводити вступні іспити на деякі факультети, наприклад медичний.

Водночас, університетам дозволили самостійно встановлювати вимоги, яким повинні відповідати учні, аби бути студентами вишу. Раніше цим правом володіли університети, в яких навчалося понад 50 тисяч осіб. Для решти діяла єдина вимога: студент повинен був скласти іспит мінімум з одного предмета на рік, у деяких випадках – двох. Крім того, відповідно до нового закону, держава не може знижувати фінансування державних вишів.

Додамо, влада країни в особі президента Крістіни Кіршнер проводить політику соціалізму, що вкрай негативно відбивається на економіці Аргентини.

Читайте: Безкоштовна освіта: університет Шевченка і Могилянка навчатимуть онлайн усіх охочих

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ