tsarevy-ch
Царевич фігурувала у багатьох гучних справах

Вища рада юстиції схвалила рішення про звільнення за порушення присяги скандально відомої судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав адвокат Небесної сотні та «автомайданівець» Роман Маселко.

За його словами, 13 членів комісії проголосували «за», двоє – «проти».

Справу розглядали п’ять годин без перерви. Царевич надала 500 сторінок пояснень і привела в якості свідка колишнього прокурора, який подавав щодо неї заяву у ТСК. На жаль, ВРЮ відмовилась заслухати «цього цікавого свідка», зазначив Маселко.

«А от наступним мали розглядати справу Кицюка за моєю заявою. Але він захворів і просив відкласти справу. ВРЮ погодилась», – уточнив адвокат.

Як відомо, Царевич за часів Революції Гідності ухвалювала неправомірні рішення проти учасників Автомайдану. Під час переатестації вона пояснила свої дії у 2013-2014 роках так: «Жодна особа не встала та не сказала, що я висловлюю в такий спосіб свій громадський протест, тому жодних справ Майдану я не вела».

Також Царевич фігурувала у багатьох гучних справах. Зокрема, саме вона обрала для екс-голови парламентської фракції Партії регіонів»Олександра Єфремова у провадженні про розпалювання міжнаціональної ворожнечі запобіжний захід – заставу на 60 тисяч гривень.

Царевич також була слідчою суддею у справах доби Віктора Януковича, зокрема, у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому звинувачували Юлії Тимошенко. Також Царевич разом із Сергієм Вовком та Ганною Медушевською належали до колегії суддів у першій справі Юрія Луценка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ