gpu
Генпрокуратура викликала на допит президента Порошенка та інших чиновників у справі Євромайдану

Екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, мер Києва Віталій Кличко та голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль ігнорують виклики на допит у рамках розслідування «майданівських справ». Про це повідомив начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передає Інтерфакс-Україна.

«Яценюк, Кличко та Москаль виклики ігнорують, немає контакту з самими особами», – сказав він, додавши, що повістки направляли, але явок не було, а помічники цих осіб переносили дати допитів.

Так само в ГПУ чекають, поки з’явиться вікно у розкладі Петра Порошенка. «Президент України на допит ще не приходив, ми всі чекаємо на «вікно» в його графіку», – повідомив Горбатюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура викликала на допит президента Петра Порошенка у справі Євромайдану.  На допити також викликали екс-прем’єра Арсенія Яценюка та нинішнього секретаря РНБО Олександра Турчинова. Повідомлялось, що усі ці процесуальні дії були заплановані ще на серпень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ