«Радикали» сіли в проході сесійної зали
«Радикали» сіли в проході сесійної зали

Народні депутати від «Радикальної партії» оголосили у Верховній Раді сидячий страйк. Про це з трибуни парламенту заявив лідер фракції Олег Ляшко, передає Українська правда.

«Ми переходимо в іншу форму протесту. Ми не будемо тут битися і давати комусь подарунки, – сказав він. – Ми оголошуємо сидячу забастовку».

Після його заяви радикали сіли в проході сесійної зали. Парламент продовжив роботу.

Тим часом народні депутати-учасники АТО з різних фракцій вважають, що блокування роботи парламенту країни, що воює, це злочин. Відповідну заяву зачитав спікер ВР Андрій Парубій.

c3a6461-atoshniki-rada«Надійшла заява від народних депутатів: в зоні АТО вперше за багато тижнів російськими найманцями були застосовані системи залпового вогню «Град». Ситуація на фронті суттєво загострилася. Ми, народні депутати України з різних фракцій, учасники АТО, вважаємо, що блокувати роботу парламенту воюючої країни – це злочин», – йдеться у заяві.

«Як наші побратими тримають зовнішній фронт на сході, так ми не маємо допустити прориву нашого внутрішнього фронту тут, у Верховній Раді України», – зачитав Парубій.

У заяві також йдеться про те, що «ті, хто зривають роботу парламенту під будь-якими приводами, свідомо чи не свідомо, грають на руку ворогу».

Варто зазначити, що сьогоднішнє засідання парламенту почалося з перерви. Парубій зазначив, що має два прохання про оголошення перерви – від «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту», а також «Радикальної партії» та «Батьківщини».

З самого ранку депутати від БПП і «Народного фронту» зайняли президію і трибуну, щоби не допустити блокування з боку «Радикальної партії» та партії Тимошенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ