Українське мистецтво сколихнуло Париж
Українське мистецтво сколихнуло Париж

Українська виставка сучасного мистецтва «Декомпресія» сколихнула столицю Франції. Експозицію у старовинному соборі Сен-Мері поруч із всесвітньовідомим центром Помпіду відвідала рекордна для українських виставок кількість людей. Про це повідомляє Cultprostir.

Повідомляється, що вже за перший тиждень виставки, оцінити українське мистецтво прийшло понад 7000 людей. Куратор проекту Дар’я Кольцова тішиться таким інтересом до українського мистецтва: «Я радію, що українське мистецтво представлено в самому центрі Парижа. При тому не в комерційній галереї чи українському культурному центрі, а в дуже специфічній та надзвичайно цікавій локації, яку відвідують щоденно сотні людей з усього світу. А інсталяцію на фасаді собору можна побачити з кожного поверху Центру Помпіду. Не все було просто, але результат вартий усіх зусиль. Цим проектом вдалося підготувати підґрунтя для подальших українських проектів в Європі. Ми вже маємо декілька цікавих пропозицій».

Проект «Декомпресія» став гострою глибокою та філософською «розмовою» про революцію гідності, про страхи та романтизовані надії, про біль та про єдність. На виставці представлені роботи більше двадцяти українських та іноземних митців, які мовою мистецтва розповідають про актуальні події в нашій країні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ