Марушевська
Марушевська очолила Одеську митницю у жовтні 2015 року

Голова Державної фіскальної служба Роман Насіров припускає звільнення керівника Одеської митниці Юлії Марушевської до вересня. Про це він повідомив в інтерв’ю на «24 каналі» 7 червня, передають Українські новини.

«Логічно, звісно, буду», – відповів Насіров на запитання про ініціювання звільнення Марушевської з 1 серпня.

Він зазначив, що в Марушевської є 2 місяці (червень і липень) на завершення всіх проектів в Одеському морському порту.

При цьому Насіров додав, що Одеська митниця не виконує плани, зокрема, не може зібрати гроші на ремонт автомобільної дороги «Одеса – Рені».

Голова фіскальної служби заявив, що на Одеській митниці проходять контроль лише 6-7% всіх вантажів. З його слів, Одеська митниця не входить до п’ятірки найбільших.

Насіров також запевнив, що в нього немає конфлікту з Одеською митницею. За його словами, там існує проблема політичного популізму.

Нагадаємо, раніше керівник Одеської митниці Юлія Марушевська звинувачувала голову Державної фіскальної служби Романа Насірова у сприянні корупції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні 2015 року президент Петро Порошенко без конкурсу призначив заступника голови Одещини Юлію Марушевську керівником Одеської митниці.

Кандидатуру активістки Майдану Марушевської підтримував одеський голова Міхеіл Саакашвілі. Водночас, Насіров ставився до неї скептично.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ