Путін, Обама
На думку Обами, більш розумним для Путіна було б сприяти політичному переходу влади в Сирії

Втручання російського президента Владіміра Путіна в громадянську війну в Сирії не призвело до значного зміцнення його союзника Башара Асада. Про це заявив Президент США Барак Обама, повідомляє Bloomberg.

«Якщо хтось думає, що так чи інакше боротьба закінчується, тому що Росія і режим здобули певні успіхи, нагадаю: три чверті країни не перебувають під контролем Асада, – сказав Обама. – Я кажу це, до речі, без задоволення. Це не змагання між мною і Путіним».

При цьому він зазначив, що кампанія у Сирії може коштувати Путіну дуже дорого: «Можливо, Путін думає, що готовий інвестувати в постійну окупацію Сирії російськими військовими. Це буде дуже дорого. Якщо ви подивитеся на стан російської економіки, це, ймовірно, не найкраще рішення для Росії».

На думку Обами, більш розумним для російського президента було би сприяти політичному переходу влади в Сирії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Сирії впродовж тижня мають припинити військові дії, а також забезпечити негайний гуманітарний доступ до районів, які перебувають в облозі. Відповідної угоди досягли США, Росія та інші держави в ніч на 12 лютого після тривалих переговорів у Мюнхені.

Нагадаємо, за даними Сирійського Центру політичних досліджень, під час п’ятирічного військового конфлікту в Сирії загинули 470 тисяч осіб, 1,9 мільйона дістали поранення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ