Ярош посміявся з чергової кримінальної справої, відкритої проти нього за Чечню, де він ніколи не був
Ярош посміявся з чергової кримінальної справої, відкритої проти нього за Чечню, де він ніколи не був

Засновник «Правого сектора», народний депутат Дмитро Ярош в інтерв’ю Апострофу на тлі відкриття чергової кримінальної справи проти себе пояснив, чого чекає від українсько-російського конфлікту.

«Це вже не перша кримінальна справа, відкрита проти мене. Тому скільки їх буде ще, немає ніякої різниці. Я їх не рахував. Кілька точно є. Я знаю, що є кримінальна справа за Чечню, в якій я жодного разу не був», – сміється Ярош.

Коментуючи прогнози низки експертів про те, що Мінський процес може тривати і десятки років він зауважив, що Україна має всі шанси на те, аби шанси набагато раніше звільнити окуповані райони Донбасу, десь за два чи за три роки.

«На мій погляд, дуже багато буде залежати від геополітичних і політичних рішень, бо українські воїни готові йти в наступ, готові перемагати. Ми це доводили на «промзоні» протягом останніх восьми місяців, доводили це в Широкіному. Тут зараз слово за політиками в першу чергу. Якщо буде політична воля, то підемо вперед і звільнимо території», – висловив думку нардеп.

За його словами, для вирішення цієї проблеми потрібен комплексний підхід, оскільки не можна тільки військовими методами перемогти в цій війні, бо вона справді є гібридною. На цьому тлі він наголосив, що ми повинні використовувати всі важелі впливу, враховуючи ліквідацію найодіозніших злочинців, які керують бандитськими угрупуваннями, проведення різноманітних диверсійних акцій, включно з потужною інформаційною кампанією не тільки на окупованих територіях, а й у світі.

«Уявімо гіпотетично, що Путін помер. Звичайно, тоді певна часова зона турбулентності в Росії з’явиться, поки вони будуть боротись за владу між собою. Але якщо проаналізувати політичний спектр сучасної Росії, то там всі – імперці, кожен з тих, хто представляє владу, чи опозицію, якої там майже нема (це різні напрямки влади ), є імперіалістами. Тому їхня імперська політика продовжиться. Для України єдиний вихід – це зробити максимум для того, щоб ліквідувати «Російську імперію» як явище, щоб на місці «Російської імперії» виникло багато національних держав тих народів, які живуть на цій землі».

Коментуючи книжку письменника Василя Кожелянка «Дефіляда в Москві», він зауважив, що дефіляда українців у Москві цілком може стати реальністю: «Я читав цю книжку. Все може бути. Може бути й парад перемоги в Москві. Я справді в це вірю, докладемо максимум зусиль, щоб таке сталося».

Читаємо: Юрій Касьянов: Кожна візитівка Яроша – як срібна куля проти вампіра

БЕЗ КОМЕНТАРІВ